پرش به محتوای اصلی

اخبار

نهمین نمایشگاه الکامپ استان اردبیل پایان یافت

نهمین نمایشگاه الکامپ استان اردبیل پایان یافت
مراسم اختتامیه نهمین نمایشگاه الکامپ اردبیل با حضور مسئولین کشوری و استانی و فعالین حوزه ICT استان در محل سالن اجتماعات نمایشگاه بین المللی اردبیل برگزار شد

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل، نهمین نمایشگاه الکامپ اردبیل با حضور عباس کریمی، سرپرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری، محمدباقر اثنی عشری، رییس سازمان نظام صنفی رایانه ای کشور و بهروز رزمی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل و فعالین حوزه ICT و با معرفی غرفه های برتر نمایشگاه به کار خود پایان داد.

عباس کریمی، سرپرست معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری در این مراسم با تاکید بر اهمیت برگزاری نمایشگاه هایی از این قبیل گفت: استان اردبیل ظرفیت های بسیار خوبی برای جهش اقتصادی دارد و صنعت ICT میتواند به معرفی این توانمندی ها و ظرفیت ها کمک شایانی نماید.

وی افزود: این جای خوشحالی است که این نمایشگاه با حضور افراد متخصص و بومی استان برپا شده که نوید بخش روزهای خوبی در این عرصه برای استان است و مدیران و حتی مردم باید از این فرصت ها و ظرفیت ها استفاده کنند.

کریمی با بیان اینکه سیاست دولت ارتقاء خدمات الکترونیک است و به این طریق ارتباط بین مردم و دولت به صورت دیجیتالی انجام می شود، گفت: با افزایش طرح ها و ایده های جدید الکترونیکی زمینه برای ارتباط دادن جامعه سنتی به فرا صنعتی فراهم شده است و حضور تمام شرکت های الکترونیکی و ایده های فناورانه در نمایشگاه به گسترش همکاری و همفکری بین فعالان این حوزه و گسترش آن در جامعه کمک می کند.

بهروز رزمی نیز در ادامه این مراسم گفت: این نمایشگاه با استقبال خوب شرکت های فعال در حوزه ICT، ادارات و عموم مردم قرار گرفت که این استقبال بیانگر توانمندی و ظرفیت های خوب استان در این زمینه است.

وی افزود: در بازدیدی که مسئولین ارشد استانی از این نمایشگاه داشتند شاهد رضایت و استقبال خوب آنها از تداوم برگزاری چنین برنامه هایی بودیم.

مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان اردبیل ادامه داد: یکی از ویژگی های برجسته نهمین نمایشگاه الکامپ اردبیل ، حضور متخصصان و کارشناسان استان در زمینه صنعت و علم ICT است که قطعا در صورت حمایت می توانند به رشد و توسعه استان و رونق اقتصادی آن کمک شایانی کنند.

 

۸ بهمن ۱۳۹۷ ۱۱:۱۰
تعداد بازدید : ۸,۴۲۶

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید