پرش به محتوای اصلی

اخبار

درپنجمین جلسه شورای مدیران استان همدان مطرح شد:

100درصد تعهدات پست بانک همدان محقق شد

100درصد تعهدات پست بانک همدان محقق شد
مدیریت شعب پست بانک همدان در چهارمین جلسه شورای مدیران استان گفت: در بحث تسهیلات اشتغال روستایی، از مجموع طرح ها و پروژه های قابل قبول و معرفی شده به پست بانک، با پرداخت یک میلیارد ریال بیشتر از اعتبار موجود، 100 درصد تعهدات خود را انجام داده است.

به گزارش روابط عمومی اداره کل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان، در جلسه شورای مدیران استان که در محل پست بانک استان برگزار شد، فرشید تولایی مدیریت شعب پست بانک استان به ارائه گزارش عملکرد هفت ماهه نخست سال جاری پرداخت.

تولایی افزود: پست بانک استان با هدف گسترش خدمات بانکی و مالی خود سعی در توسعه خدمات در کل استان دارد. وی ادامه داد: مجموعه پست بانک استان همدان دارای 10 شعبه در شهرستانها، 34 باجه شهری، 172 باجه روستایی است. تعدادATM های موجود 68 دستگاه می باشد که از این نظر، در بین بانک­های دولتی در استان رتبه 6 را به خود اختصاص داده است.

مدیریت شعب پست بانک استان اظهار کرد: پست بانک استان با توجه به سابقه کمتری که نسبت به بانک های بزرگ دارد، پا به پای  آنها در ارائه خدمات بانکی پیش می رود و  عمده خدمات بانک مبتنی بر خدمات غیرحضوری و بر بستر الکترونیکی انجام می شود.

تولایی، موفقیت کسب شده در ارائه تسهیلات اشتغال روستایی و جذب صد در صدی اعتبارات را حرکتی بزرگ دانست و گفت: پست بانک جز 5 بانک منتخب استان در بحث عاملیت تسهیلات اشتغال روستایی است.

در ادامه جلسه، مجتبی ساکی، مدیرکل ارتباطات و فناوری اطلاعات استان همدان، عملکرد پست بانک استان در بخش اشتغال روستایی را مطلوب ارزیابی کرد.

 


۲ آبان ۱۳۹۷ ۱۷:۲۰
تعداد بازدید : ۶,۶۹۸

اظهارنظر

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید